stella bárszék wenge

STELLA Bárszék WENGE - Butorpiac
Stella bárszék (wenge) Kényelmes, gázliftes állítható magasságú bárszék. Modern design.
Stella dohányzóasztal - butorbox.hu
Bárszék - Étkezőszékek - Konyha, étkező - Butorpiac
Bárszék Fő kategória>Konyha,étkező>Étkezőszékek>Bárszék Sorrend: Népszerűség szerint Név szerint (A-Z) Név szerint (Z-A) Ár szerint növekvő Ár szerint csökkenő Felvitel szerint (legutolsó az első) Felvitel szerint (legkorábbi az első)
kika - Otthon azéletedben!
A feltüntetett árak a jelzett kivitelre/összeállításra vonatkoznak, egységárat jelölnek, tartalmazzák az áfát, nem tartalmazzák a szállítás, szerelés, ill. a képeken látható dekorációs kellékek árát.
Mara bárszék - Kanapékirály.hu
Wenge váz - Világos barna szövet 17.790 Ft Pácolt, lakkozott tömör fa lábas bárszék, Világos barna szövettel bevont ülőfelülettel és háttámlával.
H-21 bárszék, 40x42x93/115 cm - egyszerubutor.hu
Cégünkről. A Bohémia Bútor Kereskedelmi Kft. 2001 májusában kezdte meg kis- és nagykereskedelmi működését, kezdetben cseh gyártmányú bútorokkal foglalkoztunk, de időközben a választék kibővült szlovák és olasz gyártmányú fabútorokkal, szlovák gyártmá
Basic Collection - contract furniture
Basic Collection a vendéglátóipari egységek (bárok, éttermek, klubok), szállodák, irodák és bevásárló központok berendezésére specializálódott. Rendkívül nagy termékportfóliónk biztosítja, hogy ügyfeleink projektjei számára mindig a legjobb megoldást
Danas szék - ár, vásárlás, rendelés, vélemények
Kényelmes irodai székek és babzsákok az Office Depot-ban. Így győzd le a 21. század mumusát: kényelmes székekkel, babzsákfotelekkel az ülőmunka hátrányai ellen!
Alvégi Bútordiszkont - teherbutor.uw.hu
Az Alvégi Bútordiszkont Étkező Kínálata. ÁRAINK AZ ÁFÁ-T TARTALMAZZÁK ÉS FORINTBAN ÉRTENDŐK
Akciós termékek - Natex predaj nabytku , pvc, bytove doplnky
Materiál DTD, možné dokúpiť LED osvetlenie Farebné prevedenie korpus orech, dub sonoma Farebné prevedenie dvierka + ozdoba orech + wenge, biely lesk/grafit Rozmery v/š/h 96 x 159,5 x 39,5 cm 257,00€