elegáns kanapé

Kanapék | NATUZZI ITALIA
Egy kanapé, mely ragyogó ékkövévé válik minden nappalinak, vagy bármely élettérbe beillesztve. Borghese Stílusos dizájnjával, lágy formájával és állítható fejtámláival a Borghese kanapé a tökéletes komfort élményét biztosítja.
Kanape.shop.hu - Home | Facebook
Elegáns vonalvezetésének hála a klasszikus és a modern helyiségekben is remekül helytáll!
bőr ülőgarnitúra amely nálunk azonnal szállítható, így nem ...
Ha például mahagóni vagy wenge színárnyalatú bútoraink vannak, akkor persze elüthet tőlük a fehér bőrből készült kanapé, viszont a klasszikus barna vagy az elegáns fekete dívány már rögtön bele tud olvadni a szobába.
GZ BASE 2 - Kinyitható hotel kanapé
Használja akár elegáns szófaként, kanapé funkcióval. Igény esetén teljes értékű ággyá alakítható ez a remek termék. Megrendelőink választhatnak a gyártó széles kárpit választékából, vagy igény esetén a megrendelő által biztosított kárpittal is vállal
Maron kanapé - HAGORA WEBSHOP
Termékleírás. Maron kanapé . Modern, elegáns kanapé, melyen bármikor kényelmesen elpihenhet. Méret: hosszú 124, széles 76, magas 71 cm. Sötétbarna vászonbőr kárpitozással, fekete keményfa lábakkal készül
Ülőgarnitúra
Színösszeállításának köszönhetően elegáns külsővel rendelkezik így fiatalossá teszi bármely helységét lakásában. Fekvőfelület mérete: 160x240 cm. Ággyá nyitható, áruházainkban sokféle szövettel rendelhető.
kanapék | Fáraó Bútor Diszkont
kora kanapÉ Méret: 240x93x85 cm Fekvőfelület: 145x200 cm Szín: 3 színben rendelhető: szürke (steppelt párnákkal), fekete ( fehér csíkos párnákkal), kék ( steppelt párnákkal).
Bőr-börze: Főoldal
A Kanapé-Börze Szövet ülőgarnitúra: Ha Ön szövet ülőgarnitúra vásárlásán gondolkozik, érdemes néhány szempontot figyelembe vennie. Biztosan Önnel is történt már egynéhány "baleset" az ülőgarnitúrát illetően - kilöttyent ital, ételfolt, ,stb.
Kanapé, kinyitható, kihúzható
Kanapé elérhető áron. Széles választékban sokféle kiszerelésben, kihúzható, kinyitható a vedéget váróknak, ágyneműtartós a mindennapi használóknak. Több száz kárpit közül válogathat a zseníliáktól a bőrökig, modern és klasszikus kivitelben.
Fotel - Kanapékirály.hu
Fotel. Fotel nélkül nem igazi a pihenés! Bármilyen stílusú tetszik is, hiányolnád, ha nem lenne – a kárpitozott, mutatós fotel típusok arra várnak, hogy „bevackold” benne magadat, legyen szó olvasásról, tévézésről vagy kellemes beszélgetésről.